دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

کاندیداهای ریاست جمهوری حرف‌هایی بزنند که اگر رئیس‌جمهور شدند بتوانند به تعهداتشان عمل کنند

از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

تعجب طیب نیا از بعضی وعده های نامزدها؛ از محالات عقلی هستند

عبارات مهم : مالیات

کاندیداهای ریاست جمهوری حرف هایی بزنند که اگر مدیر جمهور شدند بتوانند به تعهداتشان عمل کنند

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: استدعای من از همه کاندیداهای ریاست جمهوری این است که حرف هایی بزنند که اگر مدیر جمهور شدند بتوانند با یک ضریبی از خطای قابل قبول به تعهدهای خودشان عمل بکنند.

از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

علی طیب نیا در گفتگو با خبرآنلاین راجع به وعده محمدباقر قالیباف یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر 2.5 برابرکردن درآمدهای کشور ظرف 4 سال گفت: وعده 2.5 برابر کردن درآمد کشور معنایش این است که تولید ناخالص داخلی باید هر سال 26 درصد رشد داشته باشد. بعد جهت دادن چنین وعده ای باید پیش نیازهایش را برآورد کرد، اگر بدون محاسبه پیش نیازها و لوازم کار بخواهیم حرف بزنیم من هم راحت می توانم بگویم درآمد کشور را 5، 7 یا حتی 10 برابر می کنم.

عضو کابینه یازدهم یادآور شد: آنچه در قانون برنامه ششم و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری آمده، رسیدن به هر سال 8 درصد رشد اقتصادی هست. برنامه ششم بر این مبنا نوشته شده است و لوازم آن هم آینده نگری شده است هست. طبیعی است که ما جهت تحقق همان 8 درصد نیازمند به یک حجم انبوهی از منابع داخلی و سرمایه گذاری مستقیم خارجی و فاینانس هستیم. ضمن آنکه لوازم همه اینها باید فراهم شود.

کاندیداهای ریاست جمهوری حرف‌هایی بزنند که اگر رئیس‌جمهور شدند بتوانند به تعهداتشان عمل کنند

وی افزود: استدعای من از همه کاندیداهای ریاست جمهوری این است حرف هایی بزنند که اگر مدیر جمهور شدند بتوانند با یک ضریبی از خطای قابل قبول به تعهدهای خودشان عمل بکنند.

وزیر اقتصاد و دارایی اظهار کرد: یکی از کاندیداهای محترم اعلام کرد فرار مالیاتی 100 برابر مالیات فعلی است و من مالیات را 100 برابر می کنم. در حال حاضر نسبت مالیات به تولید ناخالص داخلی 8درصد است در صورت 100 برابر شدن این رقم 800 درصد می شود. یعنی 8 برابر کل درآمد کشور کشور عزیزمان ایران ما مالیات بگیریم.

وی یادآور شد: صحبت نامزد محترم انتخابات ریاست جمهوری به این معنی است که اگر یک نفر یک میلیون تومان درآمد داشته باشد باید 8 میلیون تومان مالیات بپردازد. یعنی اگر مردم همه دارایی ها خود را بفروشند و به درآمدشان اضافه کنند 8 برابر مالیات را نمی توانند پرداخت کنند.

از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

عضو کابینه دولت تدبیر و امید گفت: به هر حال گفتن چنین حرفهایی که با یک حساب و کتاب راحت می توان متوجه شد جزو محالات عقلی است نمی دانم با چه هدفی بیان می شود.

گفتنی است حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی روز شنبه 9 اردیبهشت در سالن «شهدای هفتم تیر» و در نخستین همایش برگزار شده است از سوی ستاد مردمی خود گفت: مردها می گویند ما درآمد مالیاتی را زیاد کردن دادیم ولی این مالیات را از کسی می گیرید که هر لحظه مالیات داده هست؛ فرار مالیاتی 100 برابر چیزی است که هم اکنون دولت درآمد دارد.

کاندیداهای ریاست جمهوری حرف‌هایی بزنند که اگر رئیس‌جمهور شدند بتوانند به تعهداتشان عمل کنند

وزیر اقتصاد در بخش دیگری از این گفتگو به خبرنگار خبرآنلاین گفت: از من نقل قول کرده بودند که تا قبل از دولت یازدهم، بدهی دولت 70 هزار میلیارد تومان بود و در دولت یازدهم به 700 هزار میلیارد تومان رسید که این دروغ محض بود. بدهی هایی که ما محاسبه کردیم پایه و اصلش جهت گذشته است و در دولت حاضر صرفا به اندازه سودی که به این بدهی ها تعلق گرفت، زیاد کردن در میزان بدهی ها رخ داد.

وی افزود: این هم که از قول من اعلام شد دولت در دوره یازدهم ورشکسته است متأسفانه اینها جزء مطالب کذبی است که بعضی ها نشر می دهند و پایبند به هیچ گونه اخلاق نیستند. درست است که عدد میزان بدهی های دولت بزرگ است و ما عددش را هم اعلام کردیم ولی نسبت بدهی های دولت به تولید ناخالص داخلی (GDP) قابل مدیریت کردن هست. مشکلی که در گذشته داشتیم نا به سامان بودن بدهی های دولت بود که خوشبختانه در این دولت کارها موثری جهت ساماندهی بدهی های دولت انجام شد.

از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

وزیر اقتصاد و دارایی راجع به پرداخت بدهی های دولت به بانک ها در دوره یازدهم یادآور شد: از محل حساب تسعیر حدود 15 هزار میلیارد تومان بدهی های دولت به بانکها را پرداخت کردیم.

واژه های کلیدی: مالیات | اقتصاد | اقتصادی | درآمد مالی | دولت یازدهم | ریاست جمهوری | فرار مالیاتی | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs