دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

سفر رهبر کره شمالی به چین تایید شد

‘ رهبر کره شمالی از 5 تا 8 فروردین در یک سفر چهار روزه و غیر رسمی، به دعوت ‘شی جین پینگ’ رییس جمهور چین به پکن سفر کرد.  ..

ادامه مطلب

تحریم‌های تازه اقدام جنگی محسوب می‌شود/ حامیان قطعنامه اخیر را مجازات می‌کنیم ، کره شمالی

وزارت خارجه کره شمالی در تصویر العمل به تحریم‌هایی که اخیرا شورای امنیت شرکت ملل علیه این کشور تصویب کرد، این تحریم‌ها را یک اقدام جنگی و به مثابه محاصره اق..

ادامه مطلب

واکنش کرملین به موضع‌گیری اردوغان راجع به اسرائیل

سخنگوی کرملین اعلام کرد که روسیه از موضع ترکیه درخصوص فلسطین و قدس اشغالی آگاهی دارد ولی با آن همسو نیست. واکنش کرملین به موضع گیری اردوغان را..

ادامه مطلب

دیدار تیلرسون و لاوروف در نیویورک

رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا با سرگئی لاوروف، همتای روس خود در شهر نیویورک و در آستانه برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت ملل در این شهر دیدار کرد...

ادامه مطلب

پسر ملک فهد بازداشت شد

فعال اینترنتی مشهور عربستانی که به افشاگری‌ در مورد خاندان آل‌سعود می‌پردازد، از بازداشت پادشاه اسبق این کشور خبر داد.  پسر ملک فهد باز..

ادامه مطلب

پیگرد محافظان ما در آمریکا یک رسوایی است / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه، تعقیب قضایی چند محافظ ترکیه‌ای به اتهام شرکت در درگیری با معترضان در شهر واشنگتن از سوی مقامات آمریکا را یک “رسوایی” خواند...

ادامه مطلب

روسیه از دلار روگردان می‌شود

وزارت امور خارجه روسیه در پاسخ به مجازاتهای اعمال شده است از طرف آمریکا ترساندن کرد روسیه وابستگی اقتصاد خود به دلار را کم کردن می‌دهد. روس..

ادامه مطلب

آمریکا و هم‌پیمانانش بهای تخریب زیرساخت‌های سوریه را بپردازند / دمشق

سوریه از ایالات متحده و هم‌پیمانانش خواست تا بهای تخریب زیرساخت‌های این کشور را بپردازند و مسئولیت بمباران‌های غیرقانونی مواضع غیرنظامی را برعهده بگیرند. ..

ادامه مطلب

نشست وزیران خارجه ۴ کشور تحریم کننده قطر در قاهره شروع شد

منابع مصری از شروع نشست وزرای خارجه چهار کشور تحریم کننده قطر در قاهره خبر دادند. نشست وزیران خارجه ۴ کشور تحریم کننده قطر در قاهره شروع ..

ادامه مطلب

کره‌شمالی به تحریم‌های تازه شرکت ملل پاسخ داد

یکی از سخنگویان وزارت خارجه کره شمالی اعلام کرد، پیونگ یانگ بروزترین دور تحریم‌های شورای امنیت شرکت ملل را محکوم کرده و آن را اقدامی خصمانه می‌داند و به..

ادامه مطلب