دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار بین الملل کره‌شمالی به تحریم‌های تازه شرکت ملل پاسخ داد

یکی از سخنگویان وزارت خارجه کره شمالی اعلام کرد، پیونگ یانگ بروزترین دور تحریم‌های شورای امنیت شرکت ملل را محکوم کرده و آن را اقدامی خصمانه می‌داند و به توسعه ز

کره‌شمالی به تحریم‌های تازه شرکت ملل پاسخ داد

کره شمالی به تحریم های تازه شرکت ملل پاسخ داد

عبارات مهم : تحریم ها

یکی از سخنگویان وزارت خارجه کره شمالی اعلام کرد، پیونگ یانگ بروزترین دور تحریم های شورای امنیت شرکت ملل را محکوم کرده و آن را اقدامی خصمانه می داند و به توسعه زرادخانه اتمی خود با سرعت ممکن ادامه می دهد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری راشاتودی، اعضای شورای امنیت شرکت ملل روز جمعه قطعنامه ای را جهت تمدید تحریم ها علیه کره شمالی تصویب کردند که مشمول بر تحریم علیه ۱۸ شخصیت حقیقی و حقوقی مرتبط با دولت پیونگ یانگ می شود ولی دولت پیونگ یانگ این تحریم ها را اقداماتی خصمانه با نشانه متوقف کردن ساخت زرادخانه اتمی و خلع سلاح دانست.

کره‌شمالی به تحریم‌های تازه شرکت ملل پاسخ داد

سخنگوی وزارت خارجه کره شمالی در رابطه با این تحریم ها گفت: هر قدر که می خواهند تحریم علیه ما اعمال کنند و فشار بیاورند ولی ما از مسیر خود که ایجاد زرادخانه اتمی هست، دور نمی شویم چون آن را راهی جهت دفاع از تمامیت ارضی خود می دانیم و این حقوقی است که جهت کشور ما وجود دارد و تا پیروزی نهایی آن را ادامه می دهیم.

این تحریم های تازه مورد توافق آمریکا و چین بوده هست. در آوریل امسال میلادی دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا گفت که با شی جینپینگ، همتای چینی اش جهت حل مسئله کره شمالی همکاری می کند و در پی آن پکن واردات محموله های ذغال سنگ از کره شمالی را متوقف کرد؛ چین تنها متحد قابل قبول کره شمالی محسوب می شود.

یکی از سخنگویان وزارت خارجه کره شمالی اعلام کرد، پیونگ یانگ بروزترین دور تحریم‌های شورای امنیت شرکت ملل را محکوم کرده و آن را اقدامی خصمانه می‌داند و به توسعه ز

سخنگوی وزارت امور خارجه کره شمالی همچنین گفت: این واقعا یک سوء تعبیر از سوی کشورهایی است که فکر می کنند می توانند برنامه های اتمی کره شمالی را حتی جهت لحظه ای متوقف کنند.

تنش ها در شبه جزیره کره از وقت اتخاذ موضعی سخت تر از سوی دونالد ترامپ علیه کره شمالی شدت یافته است.

واژه های کلیدی: تحریم ها | کره شمالی | کره شمالی | پیونگ یانگ | وزارت خارجه | تمدید تحریم ها | وزارت امور خارجه | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs