دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار حوادث مادر، پسرش را ربود و به آلمان برد

زن مقیم آلمان نقشه ربودن پسر 14ساله‌اش و انتقال او از کشور عزیزمان ایران به کشور آلمان را طراحی و اجرا کرد. 

مادر، پسرش را ربود و به آلمان برد

عبارات مهم : آلمان

زن مقیم آلمان نقشه ربودن پسر 14ساله اش و انتقال او از کشور عزیزمان ایران به کشور آلمان را طراحی و اجرا کرد.

به گزارش جام جم، دیروز مردی با حضور در شعبه نهم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از همسر سابقش به اتهام ربودن پسر 14 ساله ارزش شکایت کرد.

شاکی به قاضی سهرابی گفت: من چند سال پیش به علت اختلاف هایی که با همسرم داشتم از او جدا شدم. او جهت ادامه زندگی به کشور آلمان رفت و من و پسرم با هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی می کردیم. در این سال ها پسرم تلفنی با مادرش حرف می زد. دو هفته پیش او در تماس با من اعلام کرد به سرطان مبتلا شده است و نمی داند حالش خوب می شود یا نه. بنابراین با توجه به شرایط بیماری اش از من خواست اجازه دهم پسرم جهت دیدار با او به آلمان سفر کند. من با اطلاع از این عنوان ناراحت شدم. ماجرا را به پسرم گفتم و قرار شد مقدمات سفرش به آلمان را فراهم کنم.

مادر، پسرش را ربود و به آلمان برد

وی ادامه داد: دایی پسرم نزدم آمد و مدارک هویتی پسرم را گرفت تا برایش گذرنامه بگیرد و مقدمات اقامت او را جهت چند هفته در آلمان و نزد مادرش فراهم کند. صبح یکشنبه زمانی که به منزل آمدم، مادرم گفت پسرم جهت خرید شارژ گوشی بیرون رفته و هنوز بازنگشته هست. با گوشی پسرم تماس گرفتم، ولی خاموش بود.

سراغ او را از دوستانش، همسایه ها، فامیل و حتی خانواده مادری اش گرفتم، ولی کسی از او خبری نداشت. صبح دیروز همسرم با من تماس گرفت و گفت در جست وجوی پسرم نباشم، لیکن او را به آلمان برده هست. با شنیدن این حرف ها شوکه شدم. باورم نمی شود همسرم دست به چنین کاری زده و پسرمان را ربوده هست. خواستار بازگرداندن پسرم و بازداشت افرادی هستم که مقدمات خارج کردن او را ازکشور فراهم کرده اند.

زن مقیم آلمان نقشه ربودن پسر 14ساله‌اش و انتقال او از کشور عزیزمان ایران به کشور آلمان را طراحی و اجرا کرد. 

پرونده جهت تحقیقات زیاد به اداره یازدهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | زندگی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs