دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مشخص کنید 4درصدی هستید یا 96 درصدی , صفایی فراهانی به قالیباف

صفایی فراهانی فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: تامین بودجه یارانه‌ها از محل درآمدهای حامل انرژی است با زیاد کردن یارانه قیمت برق، آب، گاز، بنزین و نان زیاد کردن پیدا م

مشخص کنید 4درصدی هستید یا 96 درصدی , صفایی فراهانی به قالیباف

صفایی فراهانی به قالیباف؛ مشخص کنید 4درصدی هستید یا 96 درصدی

عبارات مهم : یارانه

صفایی فراهانی فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: تامین بودجه یارانه ها از محل درآمدهای حامل انرژی است با زیاد کردن یارانه قیمت برق، آب، گاز، بنزین و نان زیاد کردن پیدا می کند.

به گزارش عصرایران،صفایی فراهانی با بیان اینکه اگر به جای روحانی بودم در مناظرات به داستان 4 و 96 درصدی اقای قالیباف می پرداختم، گفت: چون عملا 4 درصد یعنی سه میلیون و دویست هزار نفر و هنگامی که به این تعداد گفته می شود:”زالو صفت” یک توهین بزرگ به جامعه ایرانی محسوب می شود.

مشخص کنید 4درصدی هستید یا 96 درصدی , صفایی فراهانی به قالیباف

وی ادامه داد: از طرف دیگر چنانچه قصد دارند، بگویند « 96 درصد از مردم محرومند» که با این حرف مدیریت نظام را زیر پرسش برده اند و این مساله واقعا جای نگرانی عمیق دارد. این پرسش پیش می آید که آیا واقعا بعد از 38 سال نظام مدیریتی کشور عزیزمان ایران باعث شده است که 96 درصد از مردم جامعه، مردمی قابل ترحم شوند؟؟

محسن صفایی فراهانی خاطرنشان کرد: باید مشخص شود جناب قالیباف که چنین شعاری می دهند خودش کجای جریان ایستاده؟ آیا جزو 4درصدی ها دسته بندی می شود یا 96 درصدی؟

صفایی فراهانی فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: تامین بودجه یارانه‌ها از محل درآمدهای حامل انرژی است با زیاد کردن یارانه قیمت برق، آب، گاز، بنزین و نان زیاد کردن پیدا م

این کارشناس اقتصادی افزود: اگر به جای اقای روحانی بودم بر روی براق شدن چنین مقولاتی مانور می دادم. باید نشان داده شود که توان مردها جهت حفظ منافع ملی در چه وضع و حدی هست. حرف کمی نیست “کارافرینان در حال سرمایه گذاری در کشور را زالو صفت خواندن !!!!”

وی با اشاره به اینکه؛ اگر این مدل نگاه به جامعه حاکم شود، وای بحال مردم هست. تاکید کرد: مردم بایستی دلواپس باشند از اینکه کسانی می خواهند به راس کار بیایند؛ افرادی را که در جهت تولید ثروت ملی کار می کنند زالو صفت می دانند. همه ی این پرسشها جای پرداخت دارد و امیدوارم کسانی که بحث و صحبت می کنند هم جهت جامعه و هم جهت کسانی که تصمیم گیرنده هستند تبیین کنند که تبعات این صحبت ها جهت منافع، مصالح و امنیت ملی چقدر دلواپس کننده است.

این سیاستمدار اصلاح طلب در آخر گفت: بعید می دانم اگر این صحبت ها صادقانه به مردم زده شود و حقیقت را به آنها بگویند مردم قبول کنند که این وعده ها را قبول کنند یا بخاطرش رای دهند. صرفا گفته می شود که یارانه را دوم برابر می کنیم؛ خب طبیعتا مردم خوشحال می شوند ولی اگر به آنها گفته شود: «این مبلغی که به شما می دهیم چند برابرش را از آن یکی جیبتان می کشیم مردم قطعا استقبال نمی کنند.

مشخص کنید 4درصدی هستید یا 96 درصدی , صفایی فراهانی به قالیباف

واژه های کلیدی: یارانه | فراهانی | قالیباف | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs