دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری برد پیت، جرج کلونی و تام کروز در تلویزیون

فیلم‌های سینمایی خارجی «بازی پول»، «فراموشی» و «مایکل کلایتون» روی آنتن می‌روند 

برد پیت، جرج کلونی و تام کروز در تلویزیون

برد پیت، جرج کلونی و تام کروز در تلویزیون

عبارات مهم : ترانه

فیلم های سینمایی خارجی «بازی پول»، «فراموشی» و «مایکل کلایتون» روی آنتن می روند

تلویزیون جهت روزهای نهایی این هفته پخش مجموعه ای از فیلم‎های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن را در نظر گرفته است.

به گزارش خبرآنلاین، شبکه های متفاوت سیما در آخر هفته، میزبان 30 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن خواهند بود.

برد پیت، جرج کلونی و تام کروز در تلویزیون

فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «سریر خون»، «معجزه در کوهستان»، «قصه من و دوچرخه بابام» «خروس جنگی»، «خانه اسرارآمیز»، «راننده»، «عشق سرد»، «معجزه برن»، «بازی پول»، «دست های خالی» «کاغذها در باد»، «فراموشی»، «ساطور»، «قهرمان خیالی»، «خرس قطبی کوچولو 2»، «شمارش معکوس»، «یک نفر تا مرگ»، «آبی عمیق»، «برای دخترم ترمه»، «رابینسون کروزو»، «من ترانه 15 سال دارم»، «بازی سیاست»، «تا مرز دیدار»، «نیمکت گرم کن ها»، «هیاهوی بچه»، «مایکل کلایتون»، «بانوی منزل خاکستری»، «هیولای نفتی»، «جبار برگشته» و «سرزمین فردا» پنج شنبه و جمعه 14 و 15 تیرماه از شبکه های سیما روی آنتن می رود.

شبکه یک

فیلم‌های سینمایی خارجی «بازی پول»، «فراموشی» و «مایکل کلایتون» روی آنتن می‌روند 

– فیلم سینمایی «سریر خون» به کارگردانی آکیرا کوروساوا، پنج شنبه 14 تیر ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی توشیرو میفونه، ایسوزویاماتا و تاکاشی شیمورا خواهید دید: «اشرف زاده سلحشوری به نام مکبث با جنبش همسرش پادشاه اسکاتلند را به قتل می رساند و خود بر تخت پادشاهی می نشیند. مکبث دستور قتل دوستان و هم رزمانش را می دهد. همسرش به بیماری روانی دچار می شود و می میرد و در آخر اشراف زادگان اسکاتلند که علیه مکبث متحد شده است اند، در نبردی او را می کشند.»

– فیلم سینمایی «معجزه در کوهستان» به کارگردانی اسکات واو، جمعه 15 تیر ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

برد پیت، جرج کلونی و تام کروز در تلویزیون

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «اریک لمارک، بازیکن محبوب تیم هاکی آمریکا به علت خودخواهی و غرور از تیم ملی اخراج می شود. این عنوان ضربه عاطفی بدی به او می زند و در دام اعتیاد به مواد مخدر گرفتار می شود. پلیس او را به علت سوء واکنش‌ها ناشی از مصرف مواد دستگیر کرده و به دادگاه معرفی می کند. او تا روز دادگاه به قید گارانتی آزاد می شود. او هفت روز تا جلسه دادگاه وقت دارد و می داند که در این جلسه محکوم به زندان می شود بعد تصمیم می گیرد تا در این هفت روز حسابی خوش بگذراند. او به کوهستانی به نام وینترهیون می رود تا اسکی کند. در روز ششم لمارک بعد از مصرف مواد از کلبه خارج شده است و شروع به اسکی می کند اما…»

در این فیلم، جاش هارتنت، میرا سوروینو و سارا دومونت هنرنمایی کرده اند.

فیلم‌های سینمایی خارجی «بازی پول»، «فراموشی» و «مایکل کلایتون» روی آنتن می‌روند 

شبکه دو

– فیلم تلویزیونی «قصه من و دوچرخه بابام» به کارگردانی فیاض موسوی، پنج شنبه 14 تیر ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می شود.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است: «حامد، نوجوان 14 ساله به اتفاق مادر و خواهر کوچکترش در یکی از محلات قدیمی کاشان زندگی می کنند. مادرش در غیاب پدر با چرخ خیاطی مستعملی و با خیاطی جهت آشناها و همسایه ها خرج زندگی را تأمین می کند. تنها یادگار پدر او که سال هاست از دنیا رفته، دوچرخه ای مستعمل و قدیمی و البته مایه تمسخر همکلاسی های حامد هست. در ضمن از پدر که طراح نقشه فرش بوده و یک نقشه فرش نیمه تمام هم مانده که در لابلای یادگاری های پدر نگهداری می شود. یکی از رؤیاهای او داشتن دوچرخه ای تازه و گران قیمت است تا با آن بتواند در برابرِ دوستانش خودی نشان دهد، ولی اوضاع مالی خانواده به او چنین اجازه ای نمی دهد…»

برد پیت، جرج کلونی و تام کروز در تلویزیون

در این فیلم امیررضا محمدی، محمدعلی میلانلو، سجاد هنرمند و حسین عامل قناد نقش آفرینی کرده اند.

– فیلم سینمایی «خروس جنگی» به کارگردانی سيدمسعود اطيابی، پنج شنبه 14 تیر ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش می شود.

در این فیلم با هنرنمایی مريلا زارعی و رضا عطاران خواهیم دید: «زن و شوهری تصميم می گيرند مدتی جايشان را با هم عوض كنند. از همین رو قرار می شود مرد در منزل مانده و به امور مربوط به منزل داری و همچنین دو فرزندشان بپردازد، و زن به جای او سر کار برود. کارِ مرد مدیریت یک تالار برگزاری مراسم خوش حالی و عروسی هست. هر دو نفر چنین می پندازند که نفر برابر کارها و وظایفی که بر عهده دارد بسیار راحت و راحت بوده و مشکل چندانی ندارد. ولی با عوض شدن شرح وظایف، هر یک از این دو نفر به مشکلاتی که در کارها و وظایف طرف برابر وجود دارد پی می برند.»

– فیلم تلویزیونی «خانه اسرارآمیز» به کارگردانی رحیم بهبودی فر، جمعه 15 تیر ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «سعید دانش آموز پنجم ابتدایی، ذهن خیال پردازی دارد. او تلاش می کند به دوستان و همکلاسی های خود بفهماند، منزل قدیمی که روبروی منزل آنها قرار گرفته یک منزل عجیب و رازها آمیز است و اگر بتوانند به داخل آن منزل بروند می توانند به توانایی های عجیب و غریبی دست پیدا کنند. در این منزل قدیمی معلم محبوبی به اسم سیامک قادر زندگی می کند که روش تدریس او زبانزد اهالی محل و حتی آموزش و پروش است…»

علی اوسیوند، کیومرث ملک مطیعی و جواد انصافی بازیگران این فیلم هستند.

– فیلم سینمایی «راننده» به کارگردانی ادگار رایت، جمعه 15 تیر ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی آنسل الگارت، جان برندال و جان هام در مورد پسر جوانی است که جهت داک به عنوان راننده کار می کند. او در کودکی پدر و مادر خود را در یک تصادف از دست داده است و یک گوشش هم دچار آسیب شده است هست. او بعد از آنکه یکی از اتومبیل های داک را دزدی می کند مجبور می شود در نقشه های دزدی او به عنوان راننده حضور داشته باشد…

– فیلم سینمایی «عشق سرد» به کارگردانی کیکه میلو، جمعه 15 تیر ساعت 23 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «در سال 2014 الکس گارل که به برنامه نویسی روبات مشغول است بعد از ده سال تصمیم می گیرد به شهر خود بازگشته؛ در دانشگاه سابقش، مشغول به کار شود. او کار بر روی پروژه ساخت روبات کودک که به وسیله دوستش جولیا به او پیشنهاد شده است بود، را شروع می نماید. الکس در آنجا با برادرش دیوید، زن برادرش لنا و برادر زاده ده ساله اش اوا رو برو می شود. او جهت ساخت روبات خود تلاش می کند از اوا الهام بگیرد…»

دانیل برول، مارتا اتورا و آلبرتو آمّان در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

شبکه سه

– فیلم تلویزیونی «معجزه برن» به کارگردانی سونک وورتمن، پنج شنبه 14 تیر ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

داستان فیلم که با بازی پیتر لامِیِر، لوئیس کلامروت و جوآنا گست روایت می شود، مربوط به قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی ۱۹۵۴سوئیس با شکست تیم قدرتمند مجارستان است که خود آلمان ها از آن به عنوان معجزه برن یاد می کنند، است.

– فیلم سینمایی «بازی پول» به کارگردانی بنت میلر، پنج شنبه 14 تیر ساعت 16:30 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه این فیلم آمده است: «يک هواپيما مسافربری در حين پرواز، دچار سانحه رعد گرفتگي می شود که منجر به مصدوميت شديد خلبان و کمک خلبان و بيهوشی آنها می شود. از جمله مسافران هواپيما، کيت بارکس است که به تازگی کتاب داستانی را با الهام از زندگي خودش منتشر کرده هست. همسر کيت يک خلبان هواپيمايي بوده که در اثر اتفاق اي فوت کرده هست. از آنجا که کيت چندين بار با همسر سابق خود تجربه کمک خلبانی را داشته، ابتدا راهنمايي مي کند که هواپيما را روي خلبان خودکار قرار دهند. ولی بعد از مدتي به دليل نقص فني ، خلبان خودکار از کار مي افتد….

بازیگرانی چون برد پیت، جونا هیل، کریس پرات و فیلیپ سِی مور هوفمن در این فیلم سینمایی بازی می کنند.

– فیلم تلویزیونی «دست های خالی» به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، جمعه 15 تیر ساعت 10:30 به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی خسرو شکیبایی، مریلا زارعی، فاطمه گودرزی و مسعود رایگان آمده است: «حوریه که سال هاست از اسارت پدرش، به دست عراقی ها می گذرد، نسبت به خروج های بی موقع مادرش از منزل مشکوک است و این شک با تلفن های ناشناسی که به او می شود و در آنها از تصمیم مریم جهت ارتباط با یک مرد دیگر صحبت می شود زیاد کردن می یابد. ولی طولی نمی کشد حوریه متوجه می شود مادرش در این مدت به عیادت امیرحسین که به تازگی آزاد شده است و در بیمارستان هست، می رود…

– فیلم سینمایی «کاغذها در باد» به کارگردانی جو آن تاراتوتو، جمعه 15 تیرماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: روسو، فرناندو، مونو و مائوریتسیو، دوستانی هستند که از دوران کودکی با یکدیگر رفاقت و علاقه زیادی به فوتبال داشتند. فرناندو و مونو برادر هستند. مونو تمام سرمایه خود را جهت رشد بازیکنی به نام پیتیلانگا می گذارد. وی بعد از مدتی به علت بیماری می میرد. او هر لحظه آرزو داشت باشگاهی داشته باشد و سود کلوب به دخترش گوآرا برسد. بعد از فوت مونو، برادرش به همراه مائو و روسو تصمیم می گیرند، پیتیلانگا را به شهرت برسانند….

بازیگرانی چون پابلو اِچاری، دنیل رابینوویچ، دیگو پرتتی، دیگو تورس و پابلو راگو در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

شبکه چهار

– فیلم سینمایی «فراموشی» به کارگردانی جوزف کوسینیسکی، پنج شنبه 14 تیرماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می رود.

در این فیلم با بازی تام کروز و مورگان فریمن خواهید دید: «سال 2077 هست. زمین به یک زباله دانی متروک و بایر تبدیل شده است هست. این امر نتیجه ی نبردی میان انسان ها و موجودات فضایی است که 60 سال قبل رخ داده هست. بشریت جنگ را برده ولی زمین را از دست داده هست. تام با بیگانگان و موجودات فضایی مبارزه می کند ولی بعد از مدتی متوجه می شود عده ای با کمک او در حال نابودی انسان و تصرف زمین هستند. بالاخره او به کمک یک گروه مخفی تلاش می کند تا این افراد را شکست دهند!»

– فیلم سینمایی «ساطور» به کارگردانی کوستا گاوراس، جمعه 15 تیرماه ساعت 21:30 از شبکه چهار روی آنتن می رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «برونو داورت، شیمی دان 39 ساله ای است که بعد از 15 سال کار جهت یک کارخانه کاغذسازی اخراج می شود. بعد از گذشت سه سال و از دست دادن سلامتی و فشار بر خانواده و از بین بردن امکانات زندگی هنوز بدون کار است و در رقابتی سخت با دیگران باید یکی از وقت های اندک شغلی را به دست آورد. رزومه های بسیار می فرستد و دوره های متعدد را می گذراند. ولی هیچ امیدی نیست. تنها شرکت فعال در این رشته شرکت آرکادیا است که البته استخدام در آن به رویایی شبیه هست. برونو در کمال ناامیدی به طرحی تازه می رسد…»

خوزه گارسیا و کارین ویار بازیگران این فیلم هستند.

شبکه پنج

– فیلم سینمایی «قهرمان خیالی» به کارگردانی دنی بون، پنج شنبه 14 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «رومن فور مدت 18 سال است که بیمار دیمیتری هست. دیمیتری چرکستانی (کشور خیالی) هست. رومن وسواس شدید به همه چیز دارد و احساس می کند که میکروب در همه جا کمین کرده است به حدی که او را به یک بیمار واقعی تبدیل کرده هست. دیمیتری همچنان تلاش دارد به رومن یاری کند و برایش همسری برگزیند ولی همین بیماری رومن مانع از ازدواجش می شود و در نهایت او را با خود به کمپ پناه جویان چرکستانی می برد. در این کمپ رومن با مبارزی چرکستانی به نام آنتون که بسیار شبیه اوست و از طرف دولت چرکستان تحت تعقیب است برخورد می کند و آنتون مدارک رومن را می رباید…»

دنی بون، آلیس پل و کاد مراد بازیگران این فیلم هستند.

– انیمیشن سینمایی «خرس قطبی کوچولو 2» به کارگردانی پیت دی ریکر، جمعه 15 تیرماه ساعت 8:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: «لارز یک توله خرس قطبی است که با پدر و مادرش در قطب شمال زندگی می کند. او به همراه دوست فوک خود، روبی جهت نجات یک پنگوئن به نام کاروزو نا خواسته وارد قطار انسان ها می شوند و به جنوب می روند بعد از پیاده شدن از قطار وارد یک کشتی می شوند و بعد از مدتی خود را در جزیره ای آتشفشانی به نام گلاپاسگوس می یابند. در آن جا لارز با کمک لاک پشت ها یک ماهی غول پیکر را از زیر آوار نجات می دهد…»

– فیلم سینمایی «شمارش معکوس» به کارگردانی هانگ سونگ یان، جمعه 15 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می شود.

در این فیلم با بازی می یانگ، والاس هو و شین کینگ خواهیم دید: شیاتان زنی جوان که از همسرش جدا شده است و با پسر کوچکش زندگی می کند، تمام وقت خود را در یک شرکت تحقیقاتی جهت ساخت دستگاهی جهت سفر در وقت می گذارد. آنها با شبیه سازی می توانند انسان را از وقت حال به گذشته بفرستند و در اصل دو انسان شبیه هم به وجود می آورند. تا اینکه در یکی از روزها یک گروه به رهبری چوی هو پسر شیاتان را گروگان می گیرند تا بتوانند به این دستگاه دست یابند. چوی هو می خواهد تحقیقات را به دست بیاورد و سپس تمام شرکت را نابود کند….

– فیلم سینمایی «یک نفر تا مرگ» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور، جمعه 15 تیرماه ساعت 21 از شبکه پنج پخش می شود.

فیلم راجع به یک استاد دانشگاه است که از طرف تروریست ها تحت تعقیب واقع شده است است و حوادثی که در این تعقیب و گریز روی می دهد.

عليرضا جلالي تبار، علي سليماني و سعيد داخ بازیگران این فیلم هستند.

شبکه شما

– فیلم تلویزیونی «آبی عمیق» به کارگردانی حسن لفافیان، پنج شنبه 14 تیرماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرنمایی فاطمه گودرزی، حبیب دهقان و بیوک میرزایی خواهید دید: سال ها پیش امیر با مرجان ازدواج کرده و حاصل ازدواجشان دختری به نام رضوان بوده ولی امیر قصد می­کند جهت زندگی به کشور آمریکا برود. مرجان که مخالف این مساله بوده او را همراهی نمی­کند و این مساله به جدایی آنها می­انجامد. امیر در همان وقت می­رود و مرجان با احمد که پیش از ازدواج دلبسته­اش بوده ازدواج می­کند. بیست سال می­گذرد و امیر با یک واسطه رضوان را از وجود خودش مطلع می­کند. این مساله رضوان را که تا به حال احمد را پدر واقعی خود می­دانسته دچار بحران معنوی می­کند.

– فیلم تلویزیونی «برای دخترم ترمه» به کارگردانی پدرام زمانی، جمعه 15 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان فیلم راجع به درگیری دختری به نام ترمه است که بیماری مادرش همه زندگی اش را تحت الشعاع قرار داده هست. مادر ترمه خارج از کشور است و همین دوری ناراحتی او را شدیدتر کرده هست. ترمه با ماشین امیر و آرزو تصادف می کند و قرار می شود جهت جبران خسارت به مطب ترمه بروند! خواهر امیر به مطب ترمه می رود و از همه چیز به جز خسارت صحبت می کند و قصد خواستگاری جهت امیر را دارد….

در این فیلم تلویزیونی، آرام جعفری، زهره حمیدی، رضا شادمان و مریم فشکی بازی کرده اند.

شبکه امید

– انیمیشن سینمایی «رابینسون کروزو» به کارگردانی وینسنت کستلوت و بن استاسن، پنج شنبه 14 تیرماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: در یک جزیره کوچک عجیب و غریب یک طوطی به همراه دوستانش زندگی می کند او هر لحظه در فکر کند و کاو کردن و دیدن قشنگی های این دنیا هست. بعد از این که آنها با یک طوفان سهمگین مواجه می شوند موجود عجیبی را پیدا می کنند. شخصی به نام رابینسون کروسو! در ادامه طوطی متوجه می شود که رابینسون به دنبال سفر به جزیره های ناشناخته است….

– فیلم سینمایی «من ترانه 15 سال دارم» به کارگردانی رسول صدرعاملی، جمعه 15 تیرماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با هنرمندی ترانه علی دوستی و مهتاب نصیرپور خواهید دید: ترانه دختر نوجوانی است که مادرش را در کودکی از دست داده و پدرش به دلایلی در زندان به سر می برد. ترانه به زندگی عادی اش ادامه می دهد تا این که پسر پولداری به او پیشنهاد ازدواج می دهد. ترانه قبول می کند و ازدواج سر می گیرد ولی بعد از مدت کوتاهی پسر ترانه را رها کرده و به خارج از کشور می رود. این در حالی است که ترانه از آن پسر حامله است و چون فقط بین آنها صیغه ای قرائت شده است و اسم ترانه در شناسنامه پسر نیست او نمی تواند ثابت کند این فرزند در شکمش را از آن پسر دارد. در حالی که همه به او تهمت می زنند ترانه تلاش دیوانه واری را جهت اعاده حیثیت از خود و فرزند اش شروع می کند…

شبکه افق

– فیلم سینمایی «بازی سیاست» به کارگردانی داگ لیمان، جمعه 15 تیرماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم بر اساس یك داستان واقعی ساخته شده است كه در طی آن یك زن كه جاسوس شرکت سیا است مامور می شود تا از طریق همسر خود به اطلاعاتی راجع به خریدهای تسلیحاتی عراق در مورد برنامه اتمی این كشور دست پیدا كند. این زن متوجه ناتوانی عراق در ساخت سلاح هسته ای و شیمیایی می شود و نتیجه های تحقیق خود را به اطلاع دولت می رساند. ولی دولت بوش در اقدامی تعجب برانگیز به عراق حمله می كند. همسر زن جهت رسوا كردن دولت اطلاعات خود را در روزنامه ها منتشر می كند اما….

– فیلم سینمایی «تا مرز دیدار» به کارگردانی حسین قاسمی، جمعه 15 تیرماه ساعت 18:30 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: «قرار است تيم ملي فوتبال ايران جهت انجام بازی های آسيايی به خارج از كشور اعزام شود، ولی يكی از بازيكنان مهم تيم به نام مصطفی موسوی اطلاع می يابد كه برادرش، مرتضی، در جبهه مفقود شده است است…»

شبکه نمایش

– فیلم های سینمایی و تلویزیونی «نیمکت گرم کن ها»، «هیاهوی بچه» و «مایکل کلایتون» با کارگردانی تونی گیلروی و بازی جرج کلونی پنج شنبه 14 تیر در ساعت های 11، 17 و 21 از شبکه نمایش روی آنتن می روند.

– فیلم های سینمایی و تلویزیونی «بانوی منزل خاکستری»، «هیولای نفتی»، «جبار برگشته» و «سرزمین فردا» جمعه 15 تیر در ساعت های 11، 15 ، 17 و 21 از شبکه نمایش پخش می شوند.

واژه های کلیدی: ترانه | زندگی | داستان | داستان | انیمیشن | سینمایی | کارگردانی | فیلم سینمایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs