دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مدیران پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو مخفی شده‌اند/ وزارت بدهی ژوزه را بدهد ، انصاری فرد

مدیرعامل سابق کلوب پرسپولیس با انتقاد از بزرگمایی انجام شده است در عنوان قهرمانی فصل گذشته این تیم تاکید کرد که مدیران حال حاضر کلوب پشت نتیجه های برانکو پنهان

مدیران پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو مخفی شده‌اند/ وزارت بدهی ژوزه را بدهد ، انصاری فرد

انصاری فرد: مدیران پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو مخفی شده است اند/ وزارت بدهی ژوزه را بدهد

عبارات مهم : برانکو

مدیرعامل سابق کلوب پرسپولیس با انتقاد از بزرگمایی انجام شده است در عنوان قهرمانی فصل گذشته این تیم تاکید کرد که مدیران حال حاضر کلوب پشت نتیجه های برانکو پنهان شده است اند.

عباس انصاری فرد در گفت وگو با ایسنا، راجع به بدهی های حال حاضر کلوب پرسپولیس و مشکلاتی که در این کلوب ایجاد شده، اظهار کرد: کلوب پرسپولیس از گذشته بدهکار هست. هر مدیری هم که قرار بود بیاید و در این کلوب مسئولیت بگیرد، می دانست که کلوب بدهی های زیادی دارد. بعد قاعدتا با علم به این عنوان مسئولیت را قبول کرده هست. بنابراین مدیران کلوب نباید به دنبال بهانه باشند. آنها همه این شرایط را پذیرفته اند و حالا به جای این که هر روز دم از بدهی ها بزنند بهتر است به دنبال حل پرسشها باشند. اگر این پرسشها مالی که خیلی از آنها بین المللی هست، حل نشود گریبان کلوب را می گیرد و شاید خطراتی در لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس را ترساندن کند.

مدیران پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو مخفی شده‌اند/ وزارت بدهی ژوزه را بدهد ، انصاری فرد

او در ادامه راجع به شیوه درآمدزایی کلوب پرسپولیس و این که از هواداران کمک مالی خواسته شده، گفت : این شیوه درآمدزایی به طور کامل غلط هست. کلوب پرسپولیس برند هزار میلیاردی هست، آیا باید این گونه درآمدزایی کند؟ واقعا جهت من تعجب آور هست. تعداد زیادی از طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) هم از قشر ضعیف جامعه هستند، ولی با این حال من شنیده ام که کمک های مالی خوبی را هم به حساب کلوب واریز کرده اند. در کل بر این باور هستم که این کار کلا غلط است و باید راه و شیوه دیگری جهت درآمدزایی در پیش گرفته شود، ولی متاسفانه مدیران حال حاضر کلوب به اسم این که ما قهرمان شده است ایم از هواداران پول می خواهند تا کلوب را اداره کنند.

انصاری فرد ادامه داد: پرسش من این است مگر تا به حال پرسپولیس قهرمان نشده است که شما سال گذشته تیم را قهرمان کردید؟ جوری صحبت از قهرمان کردن تیم می کنند که گویی تا به حال پرسپولیس قهرمان نشده هست. بهتر است بدانید این تیم به واسطه همین قهرمانی ها میان هواداران محبوب شده است هست. شاید یک چند سالی نتوانست موفقیت های خودش را به دست بیاورد، ولی این گونه هم نیست که جهت نخستین بار جام را بالای سر برده باشد.

مدیرعامل سابق کلوب پرسپولیس با انتقاد از بزرگمایی انجام شده است در عنوان قهرمانی فصل گذشته این تیم تاکید کرد که مدیران حال حاضر کلوب پشت نتیجه های برانکو پنهان

مدیرعامل سابق کلوب پرسپولیس، تصریح کرد: من اعتقاد دارم که مدیران کلوب پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو پنهان شده است اند. پرسپولیس اگر نتیجه های خوبی می گیرد به واسطه هنر و دانش فنی برانکو ایوانکوویچ هست. البته این را بگویم تیم یک برد خوب در آسیا به دست آورد، ولی چنان این برد را بزرگ کردند و تبلیغات وسیعی را انجام دادند که بازیکنان را غرور گرفت و دیدید که در برابر پیکان چگونه ضعیف بازی کردند.

انصاری فرد در ادامه راجع به شیوه مدیریت رویانیان در کلوب پرسپولیس و این که آیا پرونده ژوزه فقط مربوط به او می شود؟ گفت : من به حسن نیت آقای رویانیان کاملا اعتماد دارم، ولی در وقت مدیریت او افراد غیر قابل اعتماد و دلالی را کنار خود جمع کرد، دلالان هم در آن وقت به خاطر سود خودشان مشکلاتی را جهت کلوب ایجاد کردند که حاصل آن در حال حاضر پرونده ژوزه هست. آنها مربی را به کشور عزیزمان ایران آوردند که اصلا ارزش آن پولی که دریافت کرد را نداشت. با این حال اگر رویانیان در آن مقطع از افراد قابل اعتمادی استفاده می کرد، شاید این پرسشها هم ایجاد نمی شد.

او در پاسخ به این پرسش که کلوب پرسپولیس الان باید از کدام منبع مالی پول ژوزه را تهیه کند؟ گفت : وزارت ورزش و جوانان می گوید کلوب مال من است و اعضای هیات مدیره آن را تعیین می کند حالا باید جهت آن هزینه کند. این وزارتخانه باید پول مانوئل ژوزه را هر طور که شده است پرداخت کند تا کلوب با مسئله مواجه نشود.

مدیران پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو مخفی شده‌اند/ وزارت بدهی ژوزه را بدهد ، انصاری فرد

واژه های کلیدی: برانکو | قهرمان | پرسپولیس | انصاری فر | پرسپولیس | درآمدزایی | لیگ قهرمانان آسیا | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs