دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات واکنش انصاری‌فرد به هم‌گروهی با یوونتوس و بارسلونا

کریم انصاری فرد می‌گوید تیمش در گروه مشکل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است و باید تلاش‌شان را جهت افزایش چند برابر کند. 

واکنش انصاری‌فرد به هم‌گروهی با یوونتوس و بارسلونا

واکنش انصاری فرد به هم گروهی با یوونتوس و بارسلونا

عبارات مهم : اروپا

کریم انصاری فرد می گوید تیمش در گروه مشکل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است و باید تلاش ارزش را جهت افزایش چند برابر کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از رادیو ورزش یونان، المپیاکوس قهرمان فصل گذشته لیگ یونان، در گروه مشکل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته و باید با بارسلونا و یوونتوس مسابقه کند.

واکنش انصاری‌فرد به هم‌گروهی با یوونتوس و بارسلونا

کریم انصاری فرد راجع به همگروهی با یوونتوس و بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، اظهار کرد: در گروه مشکل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته ایم. لیگ قهرمانان تورنمنت سخت و فشرده ای است و می توان گفت سخت ترین مسابقه در دنیا است و همه بازیکنان این آرزو را دارند تا در این مسابقه ها به میدان بروند. با تیم های خوب و قدرتمندی همگروه شده است ایم و باید تلاش مان را جهت انجام بازی های خوب برابر این تیم ها زیاد کنیم تا هواداران و تاریخ کلوب را خوشحال کنیم.

انصاری فرد ادامه داد: وقت زیادی جهت آمادگی جهت لیگ قهرمانان اروپا نداریم. باید در این مدت کم برنامه های مربی را در زمین پیاده کنیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. باید بتوانیم برابر عالی ترین تیم های اروپا عالی ترین بازی را انجام داد.

کریم انصاری فرد می‌گوید تیمش در گروه مشکل در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است و باید تلاش‌شان را جهت افزایش چند برابر کند. 

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران راجع به عملکرد تیمش در لیگ یونان، گفت : ما جهت هر تیمی در لیگ احترام قائل هستیم. باید بتوانیم امتیازات را به طور کامل جمع آوری کنیم تا عملکرد خوبی در آخر فصل داشته باشیم و به قهرمانی برسیم.

انصاری فرد در آخر صحبت های خود، راجع به حضورش در ترکیب ثابت در بازی با لاریسا و گلزنی برابر این تیم، اضافه کرد: خوشحالم که در این بازی توانستم گلزنی کنم. در هر تیمی مسابقه جهت حضور در ترکیب ثابت وجود دارد و مهم این است که مسابقه در تیم المپیاکوس حرفه ای و دوستانه هست. ما همه بازیکنان حرفه ای هستیم و از این مسابقه ها هم به خوبی استقبال خواهیم کرد و اگر بتوانیم بهتر باشیم و خود را به مربی ثابت کنیم در ترکیب قرار می گیریم.

واژه های کلیدی: اروپا | یونان | مسابقه | یوونتوس | قهرمانان | انصاری فر | بارسلونا | کریم انصاری فرد | لیگ قهرمانان اروپا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs