دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازی با الجزایر یک قدم جهت پیشرفت است/ یا می‌بریم یا یاد می‌گیریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار برابر الجزایر را فرصتی خوب و قدمی رو به جلو جهت آماده‌سازی تیم ملی می‌داند.

بازی با الجزایر یک قدم جهت پیشرفت است/ یا می‌بریم یا یاد می‌گیریم ، کی‌روش

کی روش: بازی با الجزایر یک قدم جهت پیشرفت است/ یا می بریم یا یاد می گیریم

عبارات مهم : آلمان

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار برابر الجزایر را فرصتی خوب و قدمی رو به جلو جهت آماده سازی تیم ملی می داند.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش راجع به دیدار فرد(سه شنبه) تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر الجزایر اظهار کرد: این دیدار یک قدم رو به جلو جهت آماده سازی تیم ملی هست. در این بازی فرصتی بسیار خوب خواهیم داشت تا بعضی از بازیکنان تازه را آزمایش کنیم و به آنها وقت بدهیم تا تجربه کسب کنند. همچنین فرصتی است جهت پیدا کردن راه حل های متفاوت در طول بازی و بررسی شرایط تیم.

بازی با الجزایر یک قدم جهت پیشرفت است/ یا می‌بریم یا یاد می‌گیریم ، کی‌روش

او افزود: تنها چیزی که شما نمی توانید در فوتبال بخرید تجربه هست. هیچ کس نمی تواند به خرید برود و تجربه بین المللی را بخرد بنابراین شما نیاز دارید که بازی کنید. غیرممکن است که این تجربه به آسانی کسب شود و قدم جادویی وجود ندارد که به عنوان نمونه ۳۰ بازی ملی به مهدی ترابی از طرف یک مربی با تجربه ۳۶ ساله هدیه داده شود. جهت کسب تجربه وقت و وقت نیاز هست. این دقیقا همین برنامه ای است که در این برنامه کوتاه مدت جهت این ۳۰ بازیکن در نظر گرفته ایم. می خواهیم به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم، روحیه مورد نیاز جهت حضور در جام جهانی را زیاد کردن دهیم و ارتباطات خانوادگی درون تیمی را بالاتر ببریم. بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیاز دارند سریع یاد بگیرند چون وقت های خیلی زیادی ندارند و گزینه دیگری وجود ندارد.

کی روش در پاسخ به این پرسش که با این نگاه کسب تجربه و آزمایش راه حل های متفاوت مهمتر از کسب نتیجه در این بازی هست، گفت: نتیجه هر لحظه جزوی از فرآیند یادگیری هست. ما باید بازی مان را انجام دهیم و با خواست قلبی که پیروز شویم. پایه و اساس زندگی بر موفقیت و پیروزی شکل گرفته هست. ما هیچ وقت نمی بازیم. یا می بریم یا یاد می گیریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار برابر الجزایر را فرصتی خوب و قدمی رو به جلو جهت آماده‌سازی تیم ملی می‌داند.

او در پاسخ به این پرسش که “درست است که تیم الجزایر به جام جهانی افزایش نکرده ولی در جام جهانی قبلی جهت نخستین بار از گروه خود افزایش کرد؛ اتفاقی که تا به حال جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران رخ نداده هست. آنها بازیکنانی دارند که در لیگ های انگلیس، فرانس، پرتغال و آلمان بازی می کنند. فکر می کنید چه چالشی پیش روی تیم ملی کشور عزیزمان ایران قرار دارد؟”، گفت: چالش بزرگی است که می توانیم این بازی را انجام دهیم. فقط جهت یادآوری باید بگویم که در جام جهانی ۲۰۱۴ تنها تیمی که به معنای واقعی آلمان را به دردسر انداخت و می توانست و باید آلمان را شکست می داد، همین تیم الجزایر بود. آنها تنها تیمی بودند که در مصاف با آلمان در نزدیکی افزایش به مرحله بعد قرار داشتند. سایر رقبا برابر آلمان خیلی تا برد فاصله داشتند.

کی روش افزود: همه چیز از قدرت و پتانسیل الجزایر حکایت دارد. آنها در حال حاضر می خواهند تیم ارزش را جهت جام جهانی بعدی و جام ملت های آفریقا بازسازی کنند. آنها کار خودشان را انجام می دهند و ما هم کار خودمان را. به همین خاطر هم جهت انجام این بازی دوستانه به توافق رسیدیم. مهمترین عنوان بعد از این بازی برداشتی است که هر کدام از دو تیم از این دیدار خواهند داشت. این بازی، دیداری نیست که جهت انجام سه امتیاز یا جهت آینده برگزار کنیم. دیداری است که ما در نهایت یا می بریم یا یاد می گیریم.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | فوتبال | الجزایر | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs