دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

ماجرای عکس‌های بابک زنجانی با سیاستمداران

«درباره بابک زنجانی نباید سادگی به خرج داد و تنها به ظاهر نباید قضاوت کرد. در واقع نباید منشتر شدن چند تصویر یکسان زنجانی با بعضی مسئولان، مدعی همسویی و همکار..

ادامه مطلب

راننده متخلف تنها ۴ دقیقه بعد از جریمه به آغوش فوت رفت

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: راننده متخلفی که به علت سرعت غیرمجاز جریمه شده است بود، 4 دقیقه بعد از این اتفاق و به علت حرکت با سرعت 200 کیلومتر در ساعت و..

ادامه مطلب

ترکیب استقلال در برابر با پدیده

به گزارش ایسنا، با نظر علیرضا منصوریان، سید مهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، هرائر مگویان، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، امید نورافکن،..

ادامه مطلب

مناقشه &quot/ با کره شمالی بعید نیست ، بزرگ&quot، ترامپ

دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای از مدیر جمهور چین به باعث تلاشش جهت برطرف نگرانی‌ها راجع به مساله کره شمالی تقدیر کرد و او را “یک مرد خیلی خوب” خو..

ادامه مطلب

تعریف و تمجید کی‌روش از علی کریمی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در پستی فیس بوکی به تمجید از علی کریمی، لژیونر ایرانی شاغل در کرواسی پرداخت. تعریف و تمجید کی روش از علی ک..

ادامه مطلب

جستجو جهت دستیابی به شیوه تازه درمان پارکینسون

محققان سوئدی در جستجو جهت دستیابی به شیوه های تازه درمان بیماری پارکینسون به پیشرفت های قابل توجهی دست یافتند. جستجو جهت دستیابی به شیوه تازه..

ادامه مطلب

مرگ جنین چهارماهه در تصادف زن باردار با تاکسی

تصادف تاکسی سمند با زن باردار در مشگین شهر منجر به سقط جنین چهار ماهه و مصدومیت وی شد. مرگ جنین چهارماهه در تصادف زن باردار با تاکسی عبارات مهم..

ادامه مطلب

آسمان صاف در آبادان و خرمشهر

رطوبت فعلی هوای آبادان 41درصد هست. آسمان | آبادان | آبادان | هواشناسی | رطوبت هوا | دمای کنونی | به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگ..

ادامه مطلب