دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

تماشای هنرنمایی عالی ترین بازیگران زن سینمای کشور عزیزمان ایران

با شروع ماه مبارک رمضان پرده نقره ای سینماها هم از این هفته رنگ و رویش عوض کردن می کند و بعضی فیلم ها که به کف فروش خود رسیده اند جایشان را به آثار تازه ..

ادامه مطلب

جهت چربی سوزی «آووکادو» بخورید

محققان دریافته اند آووکادو به کم کردن وزن، کم کردن شاخص توده بدنی و همچنین کم کردن اندازه دورکمر کمک می کند. جهت چربی سوزی «آووکادو» بخو..

ادامه مطلب

نگاهی به دکور فوق العاده جالب و متفاوت سینمایی در شانگهای که با لوله های مسی طراحی شده است

یک استودیوی طراحی خلاق در هنگ کنگ، موسوم به «وان پلاس پارتنرشیپ»، طراحی سینمای بین المللی «اومنی جوی» در شهر شانگهای را انجام داده که در نوع خود بی نظ..

ادامه مطلب

مشخص کنید 4درصدی هستید یا 96 درصدی , صفایی فراهانی به قالیباف

صفایی فراهانی فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: تامین بودجه یارانه‌ها از محل درآمدهای حامل انرژی است با زیاد کردن یارانه قیمت برق، آب، گاز، بنزین و نان زیاد کر..

ادامه مطلب

قرارداد بزودی امضاء می‌شود ، کرانچار با سپاهان به توافق نهایی رسید

سرمربی تیم فوتبال سپاهان جهت فصل آینده با این تیم به توافق رسیده و قراردادش را به زودی به صورت رسمی منعقد می‌کند. کرانچار با سپاهان به توافق نها..

ادامه مطلب

برجام تنها نشانه دولت نبود/ تلاش دولت جهت خودکفایی در تولید بنزین و گازوئیل

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری مجلس گفت: عده‌ای به دنبال این هستند که بیان کنند دولت تمام تمرکز خود را روی برجام گذاشته بود این در حالی است که طرح چنین مس..

ادامه مطلب

انتقاداتی به اتفاقات حوزه فرهنگ و هنر دارم ولی به روحانی رای می‎دهم تا امیدوار بمانم. / ابوالفضل جلیلی

کارگردان سینمای کشور عزیزمان ایران در انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری از حسن روحانی حمایت می کند. . ابوالفضل جلیلی: انتقاداتی به اتفاقات حوزه..

ادامه مطلب

از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

کاندیداهای ریاست جمهوری حرف‌هایی بزنند که اگر رئیس‌جمهور شدند بتوانند به تعهداتشان عمل کنند تعجب طیب نیا از بعضی وعده های نامزدها؛ از محالات عق..

ادامه مطلب

حق ما قهرمانی بود نه دومی/ گل‌زنان‌مان فیکس نبودند ، کریمی

محسن کریمی فصل نسبتاً موفقی را با استقلال پشت سر گذاشت ولی خودش از این شرایط راضی به نظر نمی رسد و می خواهد جهت فصل بعد وضعیتی به مراتب بهتر از این داش..

ادامه مطلب

واژگونی اتوبوس دانش آموزان – اتوبان یادگار امام

 اتوبوس دانش آموزان دختر یک مدرسه حین اعزام به یک اردوی دانش آموزی واژگون شده است و در داخل یک کانال آب افتاده است.  واژگونی اتوبو..

ادامه مطلب