دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

تصویر + توییت‌ها و عکس‌های جنجالی بازیکنان مشهور دنیا در شبکه‌های اجتماعی

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … به یک رسانه جهت افراد مشهور دنیا تبدیل شده است هست. فوتبالیست..

ادامه مطلب

بی‌ادب، بی‎فرهنگ! / احمدی‌نژاد خطاب به ترامپ

دولت بهار نوشت: محمود احمدی‎نژاد طی یادداشتی به لفاظی های ترامپ در شرکت ملل تصویر العمل نشان داد. احمدی نژاد خطاب به ترامپ: بی ادب، بی‎ف..

ادامه مطلب

مدیران پرسپولیس پشت نتیجه های برانکو مخفی شده‌اند/ وزارت بدهی ژوزه را بدهد ، انصاری فرد

مدیرعامل سابق کلوب پرسپولیس با انتقاد از بزرگمایی انجام شده است در عنوان قهرمانی فصل گذشته این تیم تاکید کرد که مدیران حال حاضر کلوب پشت نتیجه های برانکو ..

ادامه مطلب

دیدار تیلرسون و لاوروف در نیویورک

رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا با سرگئی لاوروف، همتای روس خود در شهر نیویورک و در آستانه برگزاری نشست مجمع عمومی شرکت ملل در این شهر دیدار کرد...

ادامه مطلب

پسر ملک فهد بازداشت شد

فعال اینترنتی مشهور عربستانی که به افشاگری‌ در مورد خاندان آل‌سعود می‌پردازد، از بازداشت پادشاه اسبق این کشور خبر داد.  پسر ملک فهد باز..

ادامه مطلب

قلب 10 درصد مردان 50 ساله از سن‌شان پیر تر است

نتیجه یک پژوهش در انگلستان نشان می‌دهد که ۱۰ درصد مردان ۵۰ ساله قلبی در بدن دارند که ۱۰ سال از سن‌شان پیرتر است. قلب 10 درصد مردان 50 ساله از..

ادامه مطلب

پیگرد محافظان ما در آمریکا یک رسوایی است / اردوغان

رئیس جمهور ترکیه، تعقیب قضایی چند محافظ ترکیه‌ای به اتهام شرکت در درگیری با معترضان در شهر واشنگتن از سوی مقامات آمریکا را یک “رسوایی” خواند...

ادامه مطلب