دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

ابراز ناخرسندی آمریکا از «عدم اجرای الزامات FATF» به وسیله کشور عزیزمان ایران

قائم مقام خزانه‌داری آمریکا در سخنرانی‌ در یک لابی ضدایرانی، از آنچه او عدم اجرای «الزامات FATF» به وسیله کشور عزیزمان ایران خواند، ابراز ناخرسندی کرد..

ادامه مطلب

مرزشکنی دلا‌ر با ریز معاملات

به گزارش دنیای اقتصاد ؛ دلار در روزهای نیمه تعطیل ابتدایی سال ۹۷ از مرز ۵ هزار تومان عبور کرد. البته مرزشکنی شاخص ارزی با معاملات بسیار محدود و تحرکات ..

ادامه مطلب

زور کسی در کشور به مافیای خودروسازی نمی‌رسد

رئیس شرکت حفاظت محیط زیست با بیان اینکه زور کسی در کشور به مافیای خودروسازی نمی‌رسد، گفت: خودروهایی تولید می‌شود که مصرف سوخت بالاتر از استاندارد و سوختی ..

ادامه مطلب

سنگ‌اندازی‌ها ادامه دارد ، احتمال تاخیر در ورود نخستین بویینگ به ایران

‎در شرایطی که طبق برنامه‌ریزی‌های ابتدایی انجام شده، بنا بود نخستین بویینگ خریداری شده است از سوی ایران‌ایر در اردیبهشت امسال به کشور عزیزمان ایران وارد شو..

ادامه مطلب

میل مردم به خرید طلا کم می‌شود؟

عضو هیات‌ مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر از کم کردن علاقه مردم به خرید طلا و مصنوعات آن خبر داد. میل مردم به خرید طلا کم می شود؟ عبارات مهم :..

ادامه مطلب

نرخ اثرگذاری سود تسهیلات ساخت مسکن بالاتر از ۲۶درصد است

دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان مسکن کشور گفت: قیمت اثرگذاری سود تسهیلات ساخت مسکن بالاتر از ۲۶درصد است و این مساله باعث شده است بخش تولید شرایط بسیار..

ادامه مطلب

پروژه راه آهن قزوین – رشت در شروع سال ۹۷ افتتاح می شود / نوبخت

سخنگوی دولت با بیان اینکه مسئولان وزارت راه و شهرسازی وعده افتتاح راه آهن قزوین – رشت را در شروع سال ۹۷ به ما داده اند، گفت: حاصر نیستم به این دوستا..

ادامه مطلب

مسکن دوسوم دریافتی کارگران را می‌بلعد!

در حالی که حداقل حقوق و دستمزد یک کارگر با محاسبه حق خواربار، کمک هزینه مسکن، حق اولاد و سایر مزایای جانبی به یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می‌رسد، مقامات کار..

ادامه مطلب

از محالات عقلی هستند , تعجب طیب‌نیا از بعضی وعده‌های نامزدها

کاندیداهای ریاست جمهوری حرف‌هایی بزنند که اگر رئیس‌جمهور شدند بتوانند به تعهداتشان عمل کنند تعجب طیب نیا از بعضی وعده های نامزدها؛ از محالات عق..

ادامه مطلب