دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

زمین لرزه ۳۴۰ میلیارد خسارت به بار آورده / فرمانداری ملارد

معاون فنی و عمرانی فرمانداری ملارد با اشاره به اینکه زیاد خسارتها در مناطق مسکونی بافت ناکارامد سرآسیاب و ملارد رخ داده است گفت: زمین لرزه در ملارد۳..

ادامه مطلب

زندگی تلخ مردی که همسرش را بخاطر خیانت طلاق داد و حالا دخترش هم گرفتار رابطه نامشروع است

18 سال قبل عاشق دختر قشنگی شدم به طوری که خوشبختی را فقط در چشمان او جست و جو می کردم آن روزها خانواده ام به شدت مخالف ارتباط من با آن دختر بودند و ..

ادامه مطلب

مادر، پسرش را ربود و به آلمان برد

زن مقیم آلمان نقشه ربودن پسر 14ساله‌اش و انتقال او از کشور عزیزمان ایران به کشور آلمان را طراحی و اجرا کرد.  مادر، پسرش را ربود و به آلمان برد..

ادامه مطلب

غیر عمد شلیک کردم ، قتل با اسلحه برنو در خاش/ متهم

فرمانده انتظامی شهرستان خاش از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از دو ساعت بعد از قتل، در عملیات ضربتی کارگاهان پلیس خبر داد.  قتل با اسلحه ..

ادامه مطلب

ناگفته های پدر دختر ربوده شده است مشهدی

ملیکا کودک 1.5 ساله مشهدی که 11 روز پیش از برابر منزل ارزش ربوده شده است بود، در اصفهان پیدا شد.  ناگفته های پدر دختر ربوده شده است مش..

ادامه مطلب

واژگونی اتوبوس دانش آموزان – اتوبان یادگار امام

 اتوبوس دانش آموزان دختر یک مدرسه حین اعزام به یک اردوی دانش آموزی واژگون شده است و در داخل یک کانال آب افتاده است.  واژگونی اتوبو..

ادامه مطلب

راننده متخلف تنها ۴ دقیقه بعد از جریمه به آغوش فوت رفت

رئیس پلیس راه استان همدان گفت: راننده متخلفی که به علت سرعت غیرمجاز جریمه شده است بود، 4 دقیقه بعد از این اتفاق و به علت حرکت با سرعت 200 کیلومتر در ساعت و..

ادامه مطلب

مرگ جنین چهارماهه در تصادف زن باردار با تاکسی

تصادف تاکسی سمند با زن باردار در مشگین شهر منجر به سقط جنین چهار ماهه و مصدومیت وی شد. مرگ جنین چهارماهه در تصادف زن باردار با تاکسی عبارات مهم..

ادامه مطلب