دست آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا

دست: آسمان آبادان آبادان هواشناسی رطوبت هوا دمای کنونی

تفکر و طرح تاکتیکی کاملی جهت بازی با مراکش دارم/ تحریم ما به وسیله نایکی جنایت علیه فوتبال بود ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تحریم تیم ملی به وسیله کمپانی نایکی را جنایت علیه فوتبال دانست.  کی روش: تفکر و طرح تاکتیکی کاملی..

ادامه مطلب

مقصد پدیده لیگ فقط اروپاست , نه استقلال نه پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی ترابی از جمله بازیکنانی است که هم استقلال مایل به جذب این بازیکن است و هم تیم پرسپولیس. البته این مهم به شرطی جهت تیم پرسپول..

ادامه مطلب

تعداد داوران «ویدئو چکی» در جام جهانی مشخص شد

رئیس کمیته داوران فیفا اعلام کرد که ۱۳ داور را جهت بخش ویدئو چک در مسابقه های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گماشته اند. تعداد داوران «ویدئو چکی» در جام جه..

ادامه مطلب

واکنش کلوپ به تقابل با رم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

با انجام قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های لیورپول و رم یکی از بازی های نیمه نهایی را برگزار می کنند. واکنش کلوپ به تقابل با رم در نیمه نها..

ادامه مطلب

بازی با الجزایر یک قدم جهت پیشرفت است/ یا می‌بریم یا یاد می‌گیریم ، کی‌روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دیدار برابر الجزایر را فرصتی خوب و قدمی رو به جلو جهت آماده‌سازی تیم ملی می‌داند. کی روش: بازی با ا..

ادامه مطلب

خودمان را جهت مراسم خوش حالی قهرمانی آماده کردیم/ سه امتیاز جهت ما مهم بود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی برابر استقلال خوزستان جهت قهرمانی ما در لیگ برتر یک برد ارزشمند بود و حالا خودمان را جهت دربی و مراسم خوش حالی ..

ادامه مطلب

عمان دوباره میزبان تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا شد!

در حالی که فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران در حال تلاش جهت لغو مصوبه بازی در کشور بی طرف با تیم‌های عربستانی هست، AFC عمان را به عنوان میزبان تیم‌های..

ادامه مطلب

تیم ملی در جام‌جهانی دست بسته نیست/ جهت حضور در پرسپولیس برنامه‌ای ندارم ، هاشمیان

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می‌خواهد به مربیگری در هامبورگ ادامه دهد و عضویت در پرسپولیس چه به عنوان کادر فنی و چه به عنوان عضوی از هیات مدیره د..

ادامه مطلب

هدایتی هزار میلیارد به بانک سرمایه بدهکار است/ به پرسپولیس پول می‌دهد تا زندان نرود! ، حسن نژاد

به گزارش ایلنا، محمد حسن نژاد عضو کمیته اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با برنامه رادیویی پایتخت کشور عزیزمان ایران ورزشی اظهار داشت: ما دو کلوب داریم ..

ادامه مطلب

برابر عراق خیلی بد بودیم/ مردم از بسکتبال حمایت کنند ، ارسلان کاظمی

ملی پوش تیم بسکتبال کشور عزیزمان ایران گفت: اوایل بازی با قطر استرس داشتیم ولی در ادامه خیلی بهتر بودیم و بردیم. ارسلان کاظمی: برابر عراق خیلی بد ..

ادامه مطلب